FRUTTI DI MARE
Интернационална, Морска храна, Медитеранска
(53)
Време за достава: 40 минути
Просечно време за достава: 39 минути
Понеделник: 00:00 - 00:00
Мин. нарачка: 400 ден. + достава
Плаќање: во готово/со картица

ТРАДИЦИОНАЛНИ САЛАТИ

САЛАТИ МЕДИТЕРАНСКИ

ПРЕМИУМ САЛАТИ НА КУЌАТА

БРУСКЕТИ

ТЕСТЕНИНИ: ТАГЛИАТЕЛИ

РИЖОТО (RISOTTO)

ТОПЛИ МОРСКИ ПРЕДЈАДЕЊА И КОТЛЕТИ ОД РИБА НА СКАРА

СВЕЖИ РИБИ (FISH )

СВЕЖА ДИВА РИБА НА ЖАР

ПРЕМИУМ СПЕЦИЈАЛИТЕТИ НА КУЌАТА ОД СВЕЖИ РИБИ И МОРСКИ ПЛОДОВИ

СВЕЖО ПИЛЕШКО МЕСО

СВЕЖО СВИНСКО МЕСО

СВЕЖО ТЕЛЕШКО И ЈУНЕШКО МЕСО

ДЕСЕРТИ И АПЕТИСАНИ (DESSERTS AND NUTS)

Проблем со нарачки 078 47 80 14 / 02 5112 373
Ве известуваме дека КликниЈади веќе нема да врши наплата со картици на врата. Сите што сакаат да платат со картичка истото ќе може да го направат online преку страницата на КликниЈади.

Во вашиот профил на вебстраницата, во делот со ваши нарачки покрај секоја нарачка се наоѓа копче 'Плати онлине' преку кое може да извршите online плаќање.За онлине плаќање КликниЈади наплаќа мала провизија од 10 денари.

Имате прашање? Побарајте не на 078 478 014

Ви Благодариме на разбирањето,
Тимот на КликниЈади
Затвори
Затвори
Затвори