РУСТИКАНА
Американска
5.00 / 8642 14
Време за достава: 30-60 минути
Просечно време за достава: 51 минути
Среда: 11:00 - 22:00
Мин. нарачка: 400 ден. + достава
Плаќање: во готово / онлајн

DODATOK

ВЕГЕ ШЕМА

БРУСКЕТИ И ТОРТИЉИ

МЕЗИЊА ЗА 2ЦА

ТОПЛИ МЕЗИЊА

ЛАДНИ МЕЗИЊА

СВИНСКО МЕСО

МЕЛЕНО МЕСО

ПИЛЕШКО МЕСО

БУРГЕРИ И СЕНДВИЧИ (СЕКОЈ ОД НАВЕДЕНИВЕ БУРГЕРИ МОЖЕ ДА СЕ НАРАЧА СО 100% ЈУНЕШКА ПЛЕСКАВИЦА КОЈА СЕ НАОЃА ВО ДОДАТОК, ОСВЕН NEW YORKER, THE DOUBLE SMASH И STIFFLER'S MOM) )

САЛАТИ

Проблем со нарачки 02 3060 200
Ве известуваме дека КликниЈади веќе нема да врши наплата со картици на врата. Сите што сакаат да платат со картичка истото ќе може да го направат online преку страницата на КликниЈади.

Во вашиот профил на вебстраницата, во делот со ваши нарачки покрај секоја нарачка се наоѓа копче 'Плати онлине' преку кое може да извршите online плаќање.За онлине плаќање КликниЈади наплаќа мала провизија од 10 денари.

Имате прашање? Побарајте не на 078 478 014

Ви Благодариме на разбирањето,
Тимот на КликниЈади
Затвори
Затвори
Затвори