За VISA ПОПУСТ (гратис достава+100ден.попуст) 1. Зачувајте ја вашата VISA картичка! 2. Изберете ја за плаќање! 3. Попустот автоматски ќе се пресмета кога ќе кликнете НАРАЧАЈ. ВАЖНО: Доколку после НАРАЧАЈ ви побара системот да внесете картичка, НЕМА ДА ДОБИЕТЕ ПОПУСТ!
ПЛАЗА ДЕ ТОРОС
5.00 / 199 0
Време за достава: 30-60 минути
Просечно време за достава: 37 минути
Недела: 10:00 - 23:00
Мин. нарачка: 400 ден. + достава
Плаќање: во готово / онлајн

АКЦИЈА ПИЦИ ( ЗА НАРАЧАНИ 2 ПИЦИ ИЛИ 2 ПАСТРМАЈЛИИ СЛЕДУВА ПЛУС КАПРИЧИОЗА ГРАТИС)

ПОЈАДОК

ТОПЛИ ПЕЧЕНИ СЕНДВИЧИ

САЛАТИ ( ЗА НАРАЧАНИ 2 ШЕФ САЛАТИ СЛЕДУВА ФУРНАРИНКИ ГРАТИС)

ТОПЛИ ИНТЕГРАЛНИ ЛЕПЧИЊА

МЕЗИЊА

ТЕСТЕНИНИ

ГЛАВНО ЈАДЕЊЕ

СКАРА ( ЗА СЕКОЈА ПОРЦИЈА СКАРА ИЛИ МЕСО СЛЕДУВА ГРАТИС ТРИАГОЛНИЧИЊА СО ЗАЧИНЕТ ПУТЕР)

ДЕСЕРТИ

ВАФЛИ

Проблем со нарачки 02 3060 200
Ве известуваме дека КликниЈади веќе нема да врши наплата со картици на врата. Сите што сакаат да платат со картичка истото ќе може да го направат online преку страницата на КликниЈади.

Во вашиот профил на вебстраницата, во делот со ваши нарачки покрај секоја нарачка се наоѓа копче 'Плати онлине' преку кое може да извршите online плаќање.За онлине плаќање КликниЈади наплаќа мала провизија од 10 денари.

Имате прашање? Побарајте не на 078 478 014

Ви Благодариме на разбирањето,
Тимот на КликниЈади
Затвори
Затвори
Затвори