BURGER KING CITY MALL
Американска
5.00 / 8075 1
Време за достава: 30-60 минути
Просечно време за достава: 54 минути
Понеделник: 10:00 - 21:30
Мин. нарачка: 400 ден. + достава
Плаќање: во готово / онлајн
Бесплатна достава во следниве населби: Karposh 1, Karposh 2, Karposh 3, Karposh 4, Taftalidze, Vlae.
ВНИМАНИЕ Овој ресторан не испорачува во: Chento, Хиподром, Петровец, Аеродром Александар Велики, Сингелич, Ilinden, Трубарево, Јурумлери

PROMOTION

MENU

KIDS MEAL

BURGER

SNACKS

SWEETS

SAUCE

Проблем со нарачки 02 3060 200
Ве известуваме дека КликниЈади веќе нема да врши наплата со картици на врата. Сите што сакаат да платат со картичка истото ќе може да го направат online преку страницата на КликниЈади.

Во вашиот профил на вебстраницата, во делот со ваши нарачки покрај секоја нарачка се наоѓа копче 'Плати онлине' преку кое може да извршите online плаќање.За онлине плаќање КликниЈади наплаќа мала провизија од 10 денари.

Имате прашање? Побарајте не на 078 478 014

Ви Благодариме на разбирањето,
Тимот на КликниЈади
Затвори
Затвори
Затвори