За VISA ПОПУСТ (гратис достава+100ден.попуст) 1. Зачувајте ја вашата VISA картичка! 2. Изберете ја за плаќање! 3. Попустот автоматски ќе се пресмета кога ќе кликнете НАРАЧАЈ. ВАЖНО: Доколку после НАРАЧАЈ ви побара системот да внесете картичка, НЕМА ДА ДОБИЕТЕ ПОПУСТ!
ПУЛС РЕСТОРАН - ЖАН МИТРЕВ КЛИНИК РЕСТОРАН
Македонска, Здрава храна, Вегетаријанска, Протеинска храна, Медитеранска
5.00 / 71 0
Време за достава: 30-60 минути
Просечно време за достава: 32 минути
Сабота: 10:00 - 19:30
Мин. нарачка: 400 ден. + достава
Плаќање: во готово / онлајн

ЛЕНЕНО МАСЛО

ЦЕДЕНИ СОКОВИ И СМУДИ

ПЕЦИВА

САЛАТИ

ГОТВЕНИ ЈАДЕЊА

ПАКЕТ МЕНИ-ОБРОК

ДЕСЕРТИ

МЕНИА ДИЕТИ - БАЛАНСИРАНО МЕНИ 1800KCAL (НАРАЧКИ ЕДЕН ДЕН ОДНАПРЕД)

МЕНИ ДИЕТИ - КЕТО ИСХРАНА - НАРАЧКИ ЕДЕН ДЕН ОДНАПРЕД

МЕНИ ДИЕТИ - ВЕГАН ИСХРАНА ( НАРАЧКА ЕДЕН ДЕН ОДНАПРЕД)

МЕНИ ДИЕТИ - ДИЈАБЕТСКА ИСХРАНА ( НАРАЧКА ЕДЕН ДЕН ОДНАПРЕД)

Проблем со нарачки 02 3060 200
Ве известуваме дека КликниЈади веќе нема да врши наплата со картици на врата. Сите што сакаат да платат со картичка истото ќе може да го направат online преку страницата на КликниЈади.

Во вашиот профил на вебстраницата, во делот со ваши нарачки покрај секоја нарачка се наоѓа копче 'Плати онлине' преку кое може да извршите online плаќање.За онлине плаќање КликниЈади наплаќа мала провизија од 10 денари.

Имате прашање? Побарајте не на 078 478 014

Ви Благодариме на разбирањето,
Тимот на КликниЈади
Затвори
Затвори
Затвори