SUBZY
Американска
5.00 7
Време за достава: 30-60 минути
Недела: 10:00 - 10:00
Плаќање: во готово / онлајн
Мин. нарачка: 300 ден. + достава

ПОЈАДОК ВРАПОВИ ( СО ОМЛЕТ ОД ДВЕ ЈАЈЦА )

САЛАТИ

СЕНДВИЧИ

ХОТ ДОГ

КЛУБ СЕНДВИЧИ

КЛУБ ТОСТОВИ

КОМБИНИРАНИ СЕНДВИЧИ

ПОСНО

PIZZA SUBS

БУРГЕРИ НАПРАВЕНИ СО ЈУНЕШКО МЕСО AFDS

БУРГЕРИ НАПРАВЕНИ СО ГРИЛОВАНО ИЛИ КРИСПИ ПИЛЕШКО МЕСО FREE DELIVERY

SUBZY SPECIAL SUBS

ПОМФРИТ

ДОНЕР

Проблем со нарачки 02 3060 200
Ве известуваме дека КликниЈади веќе нема да врши наплата со картици на врата. Сите што сакаат да платат со картичка истото ќе може да го направат online преку страницата на КликниЈади.

Во вашиот профил на вебстраницата, во делот со ваши нарачки покрај секоја нарачка се наоѓа копче 'Плати онлине' преку кое може да извршите online плаќање.За онлине плаќање КликниЈади наплаќа мала провизија од 10 денари.

Имате прашање? Побарајте не на +389 2 3060200

Ви Благодариме на разбирањето,
Тимот на КликниЈади
Затвори
Затвори
Затвори
Внесете нова адреса за достава
*доколку пинот од адресата не е точен, ве молиме подесете го со влечење на мапата.