Почитувани повеќе не вршиме наплата со терминали. Ве замолуваме нарачките да ги плаќате онлине или во готово !!!
УРАНИЈА
Македонска, Интернационална, Морска храна
(61)
Време за достава: 100 минути
Просечно време за достава: 42 минути
Недела: 10:00 - 22:00
Мин. нарачка: 500 ден. + достава
Плаќање: во готово

ПОЈАДОК

ЛАДНИ ПРЕДЈАДЕЊА

СИРЕЊА

ПРЕДЛОГ ЗАКУСКА ОД КУЌАТА

ЗАКУСКИ ОД МАКЕДОНСКИ СПЕЦИЈАЛИТЕТИ

ЗАКУСКА ОД БРУСКЕТИ

ТОПЛИ ПРЕДЈАДЕЊА

ЧОРБИ/СУПИ

РИБИ И МОРСКО

САЛАТИ

ПАСТА (ТОРТЕЛИНИ, ТАЉАТЕЛИ, ЊОКИ)

РИЖОТО

ЈАДЕЊА ПО НАРАЧКА ОД ЈУНЕШКО/ТЕЛЕШКО

ЈАДЕЊА ПО НАРАЧКА ОД СВИНСКО ФИЛЕ

ЈАДЕЊА ПО НАРАЧКА ОД ПИЛЕШКО

ГОТВЕНИ ЈАДЕЊА

ПЕЧЕЊА

СКАРА

ДЕСЕРТИ

Проблем со нарачки 078 47 80 14 / 02 5112 373
Ве известуваме дека КликниЈади веќе нема да врши наплата со картици на врата. Сите што сакаат да платат со картичка истото ќе може да го направат online преку страницата на КликниЈади.

Во вашиот профил на вебстраницата, во делот со ваши нарачки покрај секоја нарачка се наоѓа копче 'Плати онлине' преку кое може да извршите online плаќање.За онлине плаќање КликниЈади наплаќа мала провизија од 10 денари.

Имате прашање? Побарајте не на 078 478 014

Ви Благодариме на разбирањето,
Тимот на КликниЈади
Затвори
Затвори
Затвори