TACOs JAM MEXICAN STREET FOOD
Мексиканска, Вегетаријанска, Веганска
5.00 / 3662 3
Време за достава: 30-60 минути
Просечно време за достава: 42 минути
Петок: 14:30 - 23:00
Мин. нарачка: 250 ден. + достава
Плаќање: во готово / онлајн
Бесплатна достава во следниве населби: 11 Oktomvri, 13 Ноември, Aerodrom, Avtokomanda, Bardovci, Bunjakovec, Butel 1, Butel 2, Centar, Chair, Crniche, Debar Maalo, Dukjandzik, Gazi Baba, Gorche 1, Gorno Lisiche, Hrom, Kachanichki pat, Kapishtec, Karposh 1, Karposh 2, Karposh 3, Karposh 4, Kisela Voda, Kjeramidnica, Kozle, Madzari, Madzir Maalo, Michurin, Momin potok, MRTV, Naselba Lisiche, Nerezi, Novo Lisiche, Pintija, Pripor, Prolet, Przhino, Rasadnik, Taftalidze, Topansko pole, Trnodol, Vizbegovo, Vlae, Vodno, Zhdanec, Zhelezara, Zhelezara industriska zona, Zlokukjani, Острово, Сингелич, Средно Водно, Стара Чаршија, Тасино чешмиче, Триангла, Усје, Хиподром, Центар.

QUESADILLA СЕРВИРАНО СО МЕКСИЧКА СЕЗОНСКА САЛАТА

BURRITOS (СЕРВИРАНО СО МЕКСИЧКА СЕЗОНСКА САЛАТА)

TACOS (СЕРВИРАНО СО МЕКСИЧКА СЕЗОНСКА САЛАТА, КОРИЈАНДЕР/КИМ ОРИЗ)

CORNITOS TACO (СЕРВИРАНО СО МЕКСИЧКА СЕЗОНСКА САЛАТА И КОРИЈАНДЕР/КИМ ОРИЗ

NACHOS

SIDE DISHES

Проблем со нарачки 02 3060 200
Ве известуваме дека КликниЈади веќе нема да врши наплата со картици на врата. Сите што сакаат да платат со картичка истото ќе може да го направат online преку страницата на КликниЈади.

Во вашиот профил на вебстраницата, во делот со ваши нарачки покрај секоја нарачка се наоѓа копче 'Плати онлине' преку кое може да извршите online плаќање.За онлине плаќање КликниЈади наплаќа мала провизија од 10 денари.

Имате прашање? Побарајте не на 078 478 014

Ви Благодариме на разбирањето,
Тимот на КликниЈади
Затвори
Затвори
Затвори