GALA KITCHEN KARPOS
Македонска, Американска
5.00 / 194 0
Време за достава: 30-60 минути
Просечно време за достава: 43 минути
Петок: 10:00 - 23:00
Мин. нарачка: 250 ден. + достава
Плаќање: во готово

BREAKFAST TILL 12 O'CLOCK

СВЕЖИ САЛАТИ

DELICIOUS PASTA

РИЖОТО

БУРГЕРИ

СЕНДВИЧИ

ПИЦА

EXTRAS

ГОТВЕНИ ЈАДЕЊА

ДЕСЕРТИ

ПАСТРМАЈЛИИ

ГИРО

Проблем со нарачки 02 3060 200
Ве известуваме дека КликниЈади веќе нема да врши наплата со картици на врата. Сите што сакаат да платат со картичка истото ќе може да го направат online преку страницата на КликниЈади.

Во вашиот профил на вебстраницата, во делот со ваши нарачки покрај секоја нарачка се наоѓа копче 'Плати онлине' преку кое може да извршите online плаќање.За онлине плаќање КликниЈади наплаќа мала провизија од 10 денари.

Имате прашање? Побарајте не на 078 478 014

Ви Благодариме на разбирањето,
Тимот на КликниЈади
Затвори
Затвори
Затвори