Почитувани, поради лошите временски услови, како и голем број нарачки, можно е одредено доцнење на вашите нарачки. Се извинуваме за непријатноста и Ви благодариме на разбирањето !
DION
Македонска, Интернационална
4.99 / 875 3
Време за достава: 85-115 минути
Просечно време за достава: 45 минути
Петок: 09:30 - 21:00
Мин. нарачка: 400 ден. + достава
Плаќање: во готово / онлајн

ДОДАТОК

СЕНДВИЧИ

САЛАТИ

ПАСТА И РИЖОТО

МЕЗИЊА

ДАСКИ

ПИЛЕШКО И МИСИРКИНО МЕСО

МЕСО НА СКАРА

ТРАДИЦИОНАЛНО ЈАДЕЊЕ

ТЕЛЕШКО МЕСО

ПИЦИ

ДЕСЕРТИ

Проблем со нарачки 02 3060 200
Ве известуваме дека КликниЈади веќе нема да врши наплата со картици на врата. Сите што сакаат да платат со картичка истото ќе може да го направат online преку страницата на КликниЈади.

Во вашиот профил на вебстраницата, во делот со ваши нарачки покрај секоја нарачка се наоѓа копче 'Плати онлине' преку кое може да извршите online плаќање.За онлине плаќање КликниЈади наплаќа мала провизија од 10 денари.

Имате прашање? Побарајте не на 078 478 014

Ви Благодариме на разбирањето,
Тимот на КликниЈади
Затвори
Затвори
Затвори