Почитувани корисници, моментов имаме проблем со најававување преку Facebook на www.KlikniJadi.mk. Ве молиме да се регистрирате одново со вашиот имејл за да можете да нарачувате. Се извинуваме за непријатноста и ви посакуваме убав ден - Тимот на Кликни Јади.
MARKT KITCHEN - СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА ПОЈАДОК
Протеинска
5.00 0
Време за достава: 30-60 минути
Сабота: 10:00 - 10:00
Плаќање: во готово / онлајн
Мин. нарачка: 300 ден. + достава
За нарачки над 0 денари - 10 % попуст

NEW MARKT SALAD BOWLS

САЛАТИ

ПОЈАДОК

КЕСАДИЉИ

ИНТЕГРАЛНИ ЛЕПЧИЊА

БОЛОВИ

НАЈЗДРАВИТЕ БУРИТА

ИНТЕГРАЛНИ / БЕЗ ГЛУТЕН ТЕСТЕНИНИ

ЛОСОС

ПАЛАЧИНКИ

ЧИА ПУДИНГ

SWEET & HEALTHY

Проблем со нарачки 02 3060 200
Ве известуваме дека КликниЈади веќе нема да врши наплата со картици на врата. Сите што сакаат да платат со картичка истото ќе може да го направат online преку страницата на КликниЈади.

Во вашиот профил на вебстраницата, во делот со ваши нарачки покрај секоја нарачка се наоѓа копче 'Плати онлине' преку кое може да извршите online плаќање.За онлине плаќање КликниЈади наплаќа мала провизија од 10 денари.

Имате прашање? Побарајте не на 078 478 014

Ви Благодариме на разбирањето,
Тимот на КликниЈади
Затвори
Затвори
Затвори
Внесете нова адреса за достава
*доколку пинот од адресата не е точен, ве молиме подесете го со влечење на мапата.