LOUNGE BAR BIS
Американска
5.00 / 709 1
Време за достава: 30-60 минути
Просечно време за достава: 41 минути
Петок: 09:00 - 22:50
Мин. нарачка: 250 ден. + достава
Плаќање: во готово / онлајн
Бесплатна достава во следниве населби: 11 Oktomvri, Aerodrom, Avtokomanda, Bardovci, Bunjakovec, Butel 1, Butel 2, Centar, Chair, Chento, Crniche, Debar Maalo, Dukjandzik, Gazi Baba, Gorche 1, Gorno Lisiche, Hrom, Kachanichki pat, Kapishtec, Karposh 1, Karposh 2, Karposh 3, Karposh 4, Kisela Voda, Kjeramidnica, Kozle, Madzari, Madzir Maalo, Michurin, Momin potok, MRTV, Naselba Lisiche, Nerezi, Novo Lisiche, Prolet, Przhino, Radishani, Rasadnik, Taftalidze, Topansko pole, Trnodol, Vizbegovo, Vlae, Vodno, Zhdanec, Zhelezara, Zlokukjani, Маркет, Острово, Средно Водно, Стара Чаршија, Тасино чешмиче, Триангла, Усје, Центар.

ДОРУЧЕК

ЧОРБИ

ЛАДНО МЕЗЕ

TОПЛО МЕЗЕ

ПОМФРИТИ

САЛАТИ

СЕНДВИЧИ И ФУРНАРИНИ

ПИЦИ

ПАСТА

ПАСТРМАЈЛИИ

РИЖОТО

ГЛАВНИ ЈАДЕЊА СО ПИЛЕШКО МЕСО

ГЛАВНИ ЈАДЕЊА СО СВИНСКО МЕСО

ГЛАВНИ ЈАДЕЊА СО ЈУНЕШКО МЕСО

ДЕСЕРТИ

АПЕТИСАНИ KJFD

Проблем со нарачки 02 3060 200
Ве известуваме дека КликниЈади веќе нема да врши наплата со картици на врата. Сите што сакаат да платат со картичка истото ќе може да го направат online преку страницата на КликниЈади.

Во вашиот профил на вебстраницата, во делот со ваши нарачки покрај секоја нарачка се наоѓа копче 'Плати онлине' преку кое може да извршите online плаќање.За онлине плаќање КликниЈади наплаќа мала провизија од 10 денари.

Имате прашање? Побарајте не на 078 478 014

Ви Благодариме на разбирањето,
Тимот на КликниЈади
Затвори
Затвори
Затвори