FITNESS HOUSE
Здрава, Протеинска
5.00 / 53219 68
Време за достава: 30-60 минути
Просечно време за достава: 32 минути
Четврток: 09:00 - 22:45
Мин. нарачка: 250 ден. + достава
Плаќање: во готово / онлајн

ПРОТЕИНСКИ КРЕМОВИ И ПУТЕРИ

ПОЈАДОК

СУПИ

САЛАТИ

ПИЦА

ВРАПОВИ

ФИТ БУРГЕРИ

ФИТ ПАСТА

ГЛАВНО ЈАДЕЊЕ

ДЕСЕРТИ

СМУТИ (СЕКОЕ СМУТИ МОЖЕ ДА БИДЕ И СО МЛЕКО ОД БАДЕМИ +40 ДЕНАРИ)

ЦЕДЕНИ СОКОВИ

ДОДАТОЦИ

Проблем со нарачки 02 3060 200
Ве известуваме дека КликниЈади веќе нема да врши наплата со картици на врата. Сите што сакаат да платат со картичка истото ќе може да го направат online преку страницата на КликниЈади.

Во вашиот профил на вебстраницата, во делот со ваши нарачки покрај секоја нарачка се наоѓа копче 'Плати онлине' преку кое може да извршите online плаќање.За онлине плаќање КликниЈади наплаќа мала провизија од 10 денари.

Имате прашање? Побарајте не на 078 478 014

Ви Благодариме на разбирањето,
Тимот на КликниЈади
Затвори
Затвори
Затвори