Почитувани корисници, моментов имаме проблем со најававување преку Facebook на www.KlikniJadi.mk. Ве молиме да се регистрирате одново со вашиот имејл за да можете да нарачувате. Се извинуваме за непријатноста и ви посакуваме убав ден - Тимот на Кликни Јади.
SUBZY СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА ПОЈАДОК
5.00 0
Време за достава: 30-60 минути
Сабота: 10:00 - 10:00
Плаќање: во готово / онлајн
Мин. нарачка: 300 ден. + достава
За нарачки над 0 денари - 10 % попуст

СЕНДВИЧИ И ВРАПОВИ

САЛАТИ

ХОТ ДОГ

ПОМФРИТ

КЛУБ СЕНДВИЧИ

КЛУБ ТОСТОВИ

КОМБИНИРАНИ СЕНДВИЧИ

ПОЈАДОК ВРАПОВИ ( СО ОМЛЕТ ОД ДВЕ ЈАЈЦА )

ПОСНО

PIZZA SUBS

БУРГЕРИ НАПРАВЕНИ СО ЈУНЕШКО МЕСО

БУРГЕРИ НАПРАВЕНИ СО ГРИЛОВАНО ИЛИ КРИСПИ ПИЛЕШКО МЕСО FREE DELIVERY

Проблем со нарачки 02 3060 200
Ве известуваме дека КликниЈади веќе нема да врши наплата со картици на врата. Сите што сакаат да платат со картичка истото ќе може да го направат online преку страницата на КликниЈади.

Во вашиот профил на вебстраницата, во делот со ваши нарачки покрај секоја нарачка се наоѓа копче 'Плати онлине' преку кое може да извршите online плаќање.За онлине плаќање КликниЈади наплаќа мала провизија од 10 денари.

Имате прашање? Побарајте не на 078 478 014

Ви Благодариме на разбирањето,
Тимот на КликниЈади
Затвори
Затвори
Затвори
Внесете нова адреса за достава
*доколку пинот од адресата не е точен, ве молиме подесете го со влечење на мапата.