ГЛАДНИ СТЕ МНОГУ? Изберете ПРИОРИТЕТНА испорака во кошничката и добијте ја вашата нарачка пред сите ;)
THE STRONGEST SHOP
Здрава храна, Протеинска храна
(50)
Време за достава: 40-70 минути
Просечно време за достава: 23 минути
Четврток: 09:00 - 20:00
Мин. нарачка: 400 ден. + достава
Плаќање: во готово / онлајн

БЕЗ КАЛОРИСКИ ПРОИЗВОДИ

ЗДРАВА ХРАНА

ПРОТЕИНСКИ БАРОВИ

ЧИСТИ WHEY ПРОТЕИНИ

ПРОТЕИНСКИ ГЕЈНЕРИ

ПРОТЕИНСКИ ИЗОЛАТИ

АМИНО КИСЕЛИНИ

БЦАА

ВИТАМИНИ И МИНЕРАЛИ

ГЛУТАМИНИ

КРЕАТИНИ

РЕГЕНЕРАЦИЈА И ЗАКРЕПНУВАЊЕ

СИЛА И ЕНЕРГИЈА

ТОПАЧИ НА МАСТИ

ТРИБУЛУС И СТИМУЛАНСИ

Проблем со нарачки 078 47 80 14 / 02 5112 373
Ве известуваме дека КликниЈади веќе нема да врши наплата со картици на врата. Сите што сакаат да платат со картичка истото ќе може да го направат online преку страницата на КликниЈади.

Во вашиот профил на вебстраницата, во делот со ваши нарачки покрај секоја нарачка се наоѓа копче 'Плати онлине' преку кое може да извршите online плаќање.За онлине плаќање КликниЈади наплаќа мала провизија од 10 денари.

Имате прашање? Побарајте не на 078 478 014

Ви Благодариме на разбирањето,
Тимот на КликниЈади
Затвори
Затвори
Затвори