NOODLES TO GO
Азиска
4.99 / 1915 7
Време за достава: 30-60 минути
Просечно време за достава: 38 минути
Четврток: 09:00 - 21:30
Мин. нарачка: 400 ден. + достава
Плаќање: во готово / онлајн

ОБРОЦИ СО ОМЛЕТ FOO YUNG

СУПИ 0,5L

ЗАКУСКИ

РОЛНИ СО ТЕНКИ КОРИ 180-200G

SALT & PEPPER ЗАКУСКИ ( SWEETS)

СПЕЦИЈАЛНИ ОБРОЦИ 600-650G

КИНЕСКИ СПЕЦИЈАЛНИ ОБРОЦИ 600-650G

ПРЖЕНИ НУДЛИ ВО ВОК ТАВА 600GR.

ОРИЗ ПРЖЕН ВО ВОК ТАВА 600ГР

КАРИ ОБРОЦИ 600G

ЧИЛИ ОБРОЦИ 600G

DETSKO MENI I DODATOCI

ДЕСЕРТИ 200G

СОСТАВИ СОПСТВЕН ОБРОК - СУПИ СО НУДЛИ 0,5L

СОСТАВИ СОПСТВЕН ОБРОК-МАЛА ПОРЦИЈА 350-400ГР. ( ИЗБОР САМО НА ЕДЕН СОС ОД ДОДАТОЦИ)

СОСТАВИ СОПСТВЕН ОБРОК-ГОЛЕМА ПОРЦИЈА 600-650ГР. ( ИЗБОР САМО НА ЕДЕН СОС ОД ДОДАТОЦИ)

Проблем со нарачки 02 3060 200
Ве известуваме дека КликниЈади веќе нема да врши наплата со картици на врата. Сите што сакаат да платат со картичка истото ќе може да го направат online преку страницата на КликниЈади.

Во вашиот профил на вебстраницата, во делот со ваши нарачки покрај секоја нарачка се наоѓа копче 'Плати онлине' преку кое може да извршите online плаќање.За онлине плаќање КликниЈади наплаќа мала провизија од 10 денари.

Имате прашање? Побарајте не на 078 478 014

Ви Благодариме на разбирањето,
Тимот на КликниЈади
Затвори
Затвори
Затвори