За време на полицискиот час од 04.06 - 07.06, нарачки примаме од 10 до 22 часот !
БАРБАКАН
Интернационална, Медитеранска
5.00 / 3909 7
Време за достава: 30-60 минути
Просечно време за достава: 34 минути
Петок: 09:00 - 19:30
Мин. нарачка: 400 ден. + достава
Плаќање: во готово / онлајн

ДОРУЧЕК МЕНИ ДО 14 ЧАСОТ

САЛАТИ

СЕНДВИЧИ

ПИЦА

ПАСТА

ГЛАВНИ ЈАДЕЊА

РИЖОТО

БУРГЕРИ (ПОСЛЕ 10:30) (ТЕЛЕШКОТО МЕСО Е СРЕДНО ПЕЧЕНО. СЕКОЈ БУРГЕР СЕ СЛУЖИ СО СОСОВИТЕ МАЈОНЕЗ-КЕЧАП И МАЈОНЕЗ-КАРИ.)

ТОПЛИ МЕЗИЊА

ЛАДНИ МЕЗИЊА

АЗИСКА ХРАНА

ЛЕПЧИЊА

БРУСКЕТИ

ДЕСЕРТИ

СМУТИ

Проблем со нарачки 02 3060 200
Ве известуваме дека КликниЈади веќе нема да врши наплата со картици на врата. Сите што сакаат да платат со картичка истото ќе може да го направат online преку страницата на КликниЈади.

Во вашиот профил на вебстраницата, во делот со ваши нарачки покрај секоја нарачка се наоѓа копче 'Плати онлине' преку кое може да извршите online плаќање.За онлине плаќање КликниЈади наплаќа мала провизија од 10 денари.

Имате прашање? Побарајте не на 078 478 014

Ви Благодариме на разбирањето,
Тимот на КликниЈади
Затвори
Затвори
Затвори