Поради зголемен обем на нарачки и голем застој во сообраќајот, можно е определено доцнење на Вашите нарачки. Ви благодариме на разбирањето!!!
VENETO
Италијанска
4.99 / 3522 11
Време за достава: 75-105 минути
Просечно време за достава: 40 минути
Четврток: 10:00 - 22:30
Мин. нарачка: 300 ден. + достава
Плаќање: во готово / онлајн
Бесплатна достава во следниве населби: Bunjakovec, Centar, Debar Maalo, Gorche 1, Hrom, Kapishtec, Karposh 1, Karposh 2, Karposh 3, Karposh 4, Kozle, Momin potok, Taftalidze, Trnodol, Vizbegovo, Vlae, Zhdanec, Zlokukjani, Тасино чешмиче, Центар.

ПРОМОТИВНО МЕНИ

CHEEF RECOMMENDS

ПОЈАДОК

ЧОРБИ

ПРЕДЈАДЕЊЕ

САЛАТИ

ТЕСТЕНИНИ

РИЖОТО

ВЕГЕТАРИЈАНСКО МЕНИ

ЊОКИ

ПИЦИ

ФЕНСИ ФУД

РИБА

ПИЛЕШКО МЕСО

СВИНСКО МЕСО

ТЕЛЕШКО МЕСО

ДЕСЕРТИ

Проблем со нарачки 02 3060 200
Ве известуваме дека КликниЈади веќе нема да врши наплата со картици на врата. Сите што сакаат да платат со картичка истото ќе може да го направат online преку страницата на КликниЈади.

Во вашиот профил на вебстраницата, во делот со ваши нарачки покрај секоја нарачка се наоѓа копче 'Плати онлине' преку кое може да извршите online плаќање.За онлине плаќање КликниЈади наплаќа мала провизија од 10 денари.

Имате прашање? Побарајте не на 078 478 014

Ви Благодариме на разбирањето,
Тимот на КликниЈади
Затвори
Затвори
Затвори