USTA DÖNERCI
Турска национална
5.00 / 669 0
Време за достава: 30-60 минути
Просечно време за достава: 40 минути
Вторник: 11:00 - 23:00
Мин. нарачка: 400 ден. + достава
Плаќање: во готово / онлајн
Бесплатна достава во следниве населби: Дебар Маало, Капиштец, Маџир Маало, Пржино, Пролет, Центар, Центар, Црниче.
ВНИМАНИЕ Овој ресторан не испорачува во: Бутел 1, Ѓорче 1, Маџари, Шуто Оризари, Ченто, Усје, Триангла, Хром, Радишани, Пинтија, Хиподром, Даме Груев - Новоселски пат, Визбегово, Драчево, Горно Лисиче, Долно Лисиче, Волково, Бардовци, Ѓорче 2, Орман, Петровец, Аеродром Александар Велики, Ракотинци, Сопиште, Сингелич, Трубарево, Јурумлери

PROMOTION

MENU

PORTION

SANDWICH

SNACKS

SOUP

SALAD

DESERT

SAUCES

Проблем со нарачки 02 3060 200
Ве известуваме дека КликниЈади веќе нема да врши наплата со картици на врата. Сите што сакаат да платат со картичка истото ќе може да го направат online преку страницата на КликниЈади.

Во вашиот профил на вебстраницата, во делот со ваши нарачки покрај секоја нарачка се наоѓа копче 'Плати онлине' преку кое може да извршите online плаќање.За онлине плаќање КликниЈади наплаќа мала провизија од 10 денари.

Имате прашање? Побарајте не на 078 478 014

Ви Благодариме на разбирањето,
Тимот на КликниЈади
Затвори
Затвори
Затвори