TWIGGY Ramstore
Американска
(695)
Време за достава: 35-65 минути
Просечно време за достава: 34 минути
Понеделник: 10:00 - 21:40
Мин. нарачка: 300 ден. + достава
Плаќање: во готово / онлајн
Бесплатна достава во следниве населби: _Центар, Аеродром, Буњаковец, Водно, Дебар Маало, Капиштец, Карпош 1, Карпош 2, Кисела Вода, Козле, Маџир Маало, Мичурин, МРТВ, Острово, Пржино, Пролет, Стара Чаршија, Тасино чешмиче, Тафталиџе, Центар, Црниче.

АКЦИЈА

ПИЛЕШКО МЕНИ

ОБРОЦИ

ГИРО

НОВО!! СЕНДВИЧИ ВО ДОМАШНО ЛЕПЧЕ ( 22 CM )

НОВО!!! ВЕГЕТАРИЈАНСКИ СЕНДВИЧИ ВО ДОМАШНО ЛЕПЧЕ ( 22 CM )

КЛУБ СЕНДВИЧИ

ПИЦИ СО МЛЕЧЕН КАШКАВАЛ ( 27 CM / 32 CM / 44 CM )

САЛАТИ

ПАЛАЧИНКИ

БУРГЕРИ

МИНИ БУРГЕРИ

МИНИ ПИЦИ СО МЛЕЧЕН КАШКАВАЛ

РОЛО ПИЦА

ТОСТОВИ СО МЛЕЧЕН КАШКАВАЛ

ПАСТРМАЈЛИИ

ПАНЦЕРОТИ

ПОМФРИТ

Проблем со нарачки 078 47 80 14 / 02 5112 373
Ве известуваме дека КликниЈади веќе нема да врши наплата со картици на врата. Сите што сакаат да платат со картичка истото ќе може да го направат online преку страницата на КликниЈади.

Во вашиот профил на вебстраницата, во делот со ваши нарачки покрај секоја нарачка се наоѓа копче 'Плати онлине' преку кое може да извршите online плаќање.За онлине плаќање КликниЈади наплаќа мала провизија од 10 денари.

Имате прашање? Побарајте не на 078 478 014

Ви Благодариме на разбирањето,
Тимот на КликниЈади
Затвори
Затвори
Затвори