Почитувани, поради гужва во сообраќајот , времето за достава е поголемо од вообичаено, Ви благодариме на разбирањето !!
СТАРА ГРАДСКА КУЌА
5.00 / 94 0
Време за достава: 30-60 минути
Просечно време за достава: 40 минути
Четврток: 09:00 - 21:30
Мин. нарачка: 400 ден. + достава
Плаќање: во готово / онлајн

МЕШАНА СКАРА

ДОРУЧЕК ДО 13:00H

САЛАТИ

СВИНСКИ СПЕЦИЈАЛИТЕТИ

ТЕЛЕШКИ СПЕЦИЈАЛИТЕТИ

РИБА

ЛЕБ

ДЕСЕРТ

МЕЗИЊА

Проблем со нарачки 02 3060 200
Ве известуваме дека КликниЈади веќе нема да врши наплата со картици на врата. Сите што сакаат да платат со картичка истото ќе може да го направат online преку страницата на КликниЈади.

Во вашиот профил на вебстраницата, во делот со ваши нарачки покрај секоја нарачка се наоѓа копче 'Плати онлине' преку кое може да извршите online плаќање.За онлине плаќање КликниЈади наплаќа мала провизија од 10 денари.

Имате прашање? Побарајте не на 078 478 014

Ви Благодариме на разбирањето,
Тимот на КликниЈади
Затвори
Затвори
Затвори