За време на полицискиот час од 04.06 - 07.06, нарачки примаме од 10 до 22 часот !
SENTIDO
Италијанска, Интернационална
4.99 / 1266 11
Време за достава: 30-60 минути
Просечно време за достава: 36 минути
Петок: 10:00 - 22:00
Мин. нарачка: 400 ден. + достава
Плаќање: во готово / онлајн

MILKY ПАЛАЧИНКИ

КОМБО МЕНИЈА

СЕНДВИЧИ СО ГРАТИС КОКА КОЛА

ДОРУЧЕК

ПРЕДЈАДЕЊЕ

САЛАТИ

ПИЦИ

ПИЦА СЕНДВИЧИ

СЕНДВИЧИ

ДАСКИ

РИЖОТО

ПАСТА

РИБА

МЕСО ( СИТЕ ПОРЦИИ СЕ ГАРНИРАНИ СО ЗЕЛЕНА САЛАТА )

БУРГЕРИ

ДОДАТОЦИ

СОСОВИ

Проблем со нарачки 02 3060 200
Ве известуваме дека КликниЈади веќе нема да врши наплата со картици на врата. Сите што сакаат да платат со картичка истото ќе може да го направат online преку страницата на КликниЈади.

Во вашиот профил на вебстраницата, во делот со ваши нарачки покрај секоја нарачка се наоѓа копче 'Плати онлине' преку кое може да извршите online плаќање.За онлине плаќање КликниЈади наплаќа мала провизија од 10 денари.

Имате прашање? Побарајте не на 078 478 014

Ви Благодариме на разбирањето,
Тимот на КликниЈади
Затвори
Затвори
Затвори