За VISA ПОПУСТ (гратис достава+100ден.попуст) 1. Зачувајте ја вашата VISA картичка! 2. Изберете ја за плаќање! 3. Попустот автоматски ќе се пресмета кога ќе кликнете НАРАЧАЈ. ВАЖНО: Доколку после НАРАЧАЈ ви побара системот да внесете картичка, НЕМА ДА ДОБИЕТЕ ПОПУСТ!
РЕВИЈА
Италијанска, Интернационална, Американска
4.99 / 779 2
Доставата ја врши ресторанот
Недела: 10:00 - 23:00
Мин. нарачка: 400 ден. + достава
Плаќање: во готово

ПОЈАДОК ДО 13 ЧАСОТ

ЧОРБИ

САЛАТИ

ЛЕПЧИЊА/ФУРНАРИНИ

МЕЗЕ

ПИЦИ

ПАСТРМАЈЛИИ

СТАРТЕРИ

БУРИТО

РИЖОТО

ПАСТА (ШПАГЕТИ, ПЕНЕ, ТОРТЕЛИНИ)

ГЛАВНО ЈАДЕЊЕ ПИЛЕШКО

ГЛАВНО ЈАДЕЊЕ ТЕЛЕШКО

ГЛАВНО ЈАДЕЊЕ СВИНСКО

ДЕСЕРТИ

ДОПУНА

Проблем со нарачки 02 3060 200
Ве известуваме дека КликниЈади веќе нема да врши наплата со картици на врата. Сите што сакаат да платат со картичка истото ќе може да го направат online преку страницата на КликниЈади.

Во вашиот профил на вебстраницата, во делот со ваши нарачки покрај секоја нарачка се наоѓа копче 'Плати онлине' преку кое може да извршите online плаќање.За онлине плаќање КликниЈади наплаќа мала провизија од 10 денари.

Имате прашање? Побарајте не на 078 478 014

Ви Благодариме на разбирањето,
Тимот на КликниЈади
Затвори
Затвори
Затвори