IN N OUT
Американска
5.00 / 35 0
Време за достава: 30-60 минути
Просечно време за достава: 38 минути
Сабота: 12:00 - 21:30
Мин. нарачка: 400 ден. + достава
Плаќање: во готово / онлајн

ПИЦА - ЗА ДВЕ ГОЛЕМИ ИЛИ ДВЕ ФАМИЛИЈАРНИ ПИЦИ ГРАТИС КОКА-КОЛА 2Л ИЛИ ФАНТА

ТЕСТЕНИНИ (ШПАГЕТИ, МАКАРОНИ, ТОРТЕЛИНИ)

ПОМФРИТ

СПЕЦИЈАЛИТЕТИ

ДОДАТОЦИ

ТОСТОВИ/СЕНДВИЧИ

ВРАПОВИ

Проблем со нарачки 02 3060 200
Ве известуваме дека КликниЈади веќе нема да врши наплата со картици на врата. Сите што сакаат да платат со картичка истото ќе може да го направат online преку страницата на КликниЈади.

Во вашиот профил на вебстраницата, во делот со ваши нарачки покрај секоја нарачка се наоѓа копче 'Плати онлине' преку кое може да извршите online плаќање.За онлине плаќање КликниЈади наплаќа мала провизија од 10 денари.

Имате прашање? Побарајте не на 078 478 014

Ви Благодариме на разбирањето,
Тимот на КликниЈади
Затвори
Затвори
Затвори