ФУРНА
Македонска, Интернационална
4.98 / 895 5
Време за достава: 40-70 минути
Просечно време за достава: 37 минути
Среда: 09:00 - 22:30
Мин. нарачка: 500 ден. + достава
Плаќање: во готово / онлајн

ПОЈАДОК

СЕНДВИЧИ

ЧОРБИ И СУПИ ( ДО 12 ЧАСОТ )

САЛАТИ

ЛАДНИ ПРЕДЈАДЕЊА

ТОПЛИ ПРЕДЈАДЕЊА

ГОТВЕНИ ЈАДЕЊА

ЈАДЕЊА ПОДГОТВЕНИ ВО ФУРНА

ПЕЧЕЊА

ЈАДЕЊА ПО НАРАЧКА - МЕЛЕНО МЕСО

ЈАДЕЊА ПО НАРАЧКА - СВИНСКО

ЈАДЕЊА ПО НАРАЧКА - ПИЛЕШКО

ЈАДЕЊА ПО НАРАЧКА - ТЕЛЕШКО

РИЖОТО

РИБА И МОРСКИ ПЛОДОВИ

ПИЦИ

ТЕСТЕНИНИ

ПЕЦИВО / ПРЕДЛОЗИ И ДОДАТОЦИ

ДЕСЕРТИ

Проблем со нарачки 02 3060 200
Ве известуваме дека КликниЈади веќе нема да врши наплата со картици на врата. Сите што сакаат да платат со картичка истото ќе може да го направат online преку страницата на КликниЈади.

Во вашиот профил на вебстраницата, во делот со ваши нарачки покрај секоја нарачка се наоѓа копче 'Плати онлине' преку кое може да извршите online плаќање.За онлине плаќање КликниЈади наплаќа мала провизија од 10 денари.

Имате прашање? Побарајте не на 078 478 014

Ви Благодариме на разбирањето,
Тимот на КликниЈади
Затвори
Затвори
Затвори