За VISA ПОПУСТ (гратис достава+100ден.попуст) 1. Зачувајте ја вашата VISA картичка! 2. Изберете ја за плаќање! 3. Попустот автоматски ќе се пресмета кога ќе кликнете НАРАЧАЈ. ВАЖНО: Доколку после НАРАЧАЈ ви побара системот да внесете картичка, НЕМА ДА ДОБИЕТЕ ПОПУСТ!
ДОСИЕ СКОПЈЕ ГРАДСКА КАФАНА
Македонска, Италијанска, Кафе
5.00 / 57 0
Време за достава: 30-60 минути
Просечно време за достава: 37 минути
Недела: 10:00 - 10:00
Мин. нарачка: 400 ден. + достава
Плаќање: во готово / онлајн

САЛАТИ

СКОПСКО МЕЗЕ

ЛАДНО ПРЕДЈАДЕЊЕ

ТОПЛО ПРЕДЈАДЕЊЕ

ОМЛЕТИ, ЧОРБИ И СУПИ

ГЛАВНО ЈАДЕЊЕ

СЕЗОНСКО ЈАДЕЊЕ

ПАСТА И РИЖОТО

РИБА

ВАРИВО И ПРИЛОГ

ДЕСЕРТИ

АПЕТИСАНИ

Проблем со нарачки 02 3060 200
Ве известуваме дека КликниЈади веќе нема да врши наплата со картици на врата. Сите што сакаат да платат со картичка истото ќе може да го направат online преку страницата на КликниЈади.

Во вашиот профил на вебстраницата, во делот со ваши нарачки покрај секоја нарачка се наоѓа копче 'Плати онлине' преку кое може да извршите online плаќање.За онлине плаќање КликниЈади наплаќа мала провизија од 10 денари.

Имате прашање? Побарајте не на 078 478 014

Ви Благодариме на разбирањето,
Тимот на КликниЈади
Затвори
Затвори
Затвори