CUCINA PIZZA BY DESIGN
Македонска, Американска, Интернационална, Мексиканска, Вегетаријанска, Веганска, Италијанска, Грчка, Безглутенска
5.00 / 92 0
Време за достава: 30-60 минути
Просечно време за достава: 32 минути
Сабота: 10:00 - 22:00
Мин. нарачка: 400 ден. + достава
Плаќање: во готово / онлајн

CHEF CRAFTED PIZZA

PIZZA BY DESIGN (ДИЗАЈНИРАЈТЕ ЈА ВАШАТА ПИЦА)

CHEF CRAFTED PANINIS (СЕ СЛУЖИ СО ЧИПСИ)

CUCINA SIGNATURE WRAPS (СЕ СЛУЖИ СО ЧИПСИ)

CHEF CRAFTED SALADS

Проблем со нарачки 02 3060 200
Ве известуваме дека КликниЈади веќе нема да врши наплата со картици на врата. Сите што сакаат да платат со картичка истото ќе може да го направат online преку страницата на КликниЈади.

Во вашиот профил на вебстраницата, во делот со ваши нарачки покрај секоја нарачка се наоѓа копче 'Плати онлине' преку кое може да извршите online плаќање.За онлине плаќање КликниЈади наплаќа мала провизија од 10 денари.

Имате прашање? Побарајте не на 078 478 014

Ви Благодариме на разбирањето,
Тимот на КликниЈади
Затвори
Затвори
Затвори