CASA CUBANA
Мексиканска
5.00 / 2089 10
Време за достава: 30-60 минути
Просечно време за достава: 51 минути
Среда: 09:00 - 22:30
Мин. нарачка: 400 ден. + достава
Плаќање: во готово / онлајн

ПОЈАДОК ( СЕ СЕРВИРА ДО 14 ЧАСОТ)

ЛАДНИ ПРЕДЈАДЕЊА

ТОПЛИ ПРЕДЈАДЕЊА

ПОТАЖИ И ЧОРБИ

САЛАТИ

БУРГЕРИ

ЈАДЕЊЕ ОД ПИЛЕШКО СО ПРИЛОГ

ЈАДЕЊА ОД БИФТЕК

ЈАДЕЊА ОД СВИНСКО ФИЛЕ

КУБАНСКИ СПЕЦИЈАЛИТЕТИ

РИБИ И МОРСКИ ПЛОДОВИ

РИЖОТО

ПАСТА

ДЕСЕРТИ

ПРИЛОЗИ

Проблем со нарачки 02 3060 200
Ве известуваме дека КликниЈади веќе нема да врши наплата со картици на врата. Сите што сакаат да платат со картичка истото ќе може да го направат online преку страницата на КликниЈади.

Во вашиот профил на вебстраницата, во делот со ваши нарачки покрај секоја нарачка се наоѓа копче 'Плати онлине' преку кое може да извршите online плаќање.За онлине плаќање КликниЈади наплаќа мала провизија од 10 денари.

Имате прашање? Побарајте не на 078 478 014

Ви Благодариме на разбирањето,
Тимот на КликниЈади
Затвори
Затвори
Затвори