СКОПСКИ МЕРАК
Македонска, Интернационална
(650)
Време за достава: 35 минути
Просечно време за достава: 41 минути
Среда: 11:00 - 22:30
Мин. нарачка: 400 ден. + достава
Плаќање: во готово/со картица

ЧОРБИ

СВЕЖИ САЛАТИ

ЛАДНИ И ТОПЛИ ПРЕДЈАДЕЊА

ТОПЛО ПРЕДЈАДЕЊЕ

СУВОМЕСНИ И МЛЕЧНИ ПРОИЗВОДИ

ГЛАВНО ЈАДЕЊЕ

СКАРА НА ЌУМУР

ТРАДИЦИОНАЛНИ ЈАДЕЊА

ПЕЧЕЊА

ИНТЕРНАЦИОНАЛНИ ЈАДЕЊА

ПАСТРМАЈЛИЈА

РИБИ И МОРСКИ ПЛОДОВИ

ЛЕПИЊА

ПРИЛОЗИ / ПОРЦИИ / ФУРНАРИНИ

СОСОВИ

ДЕСЕРТИ

АПЕТИСАНИ

Проблем со нарачки 078 47 80 14
Ве известуваме дека КликниЈади веќе нема да врши наплата со картици на врата. Сите што сакаат да платат со картичка истото ќе може да го направат online преку страницата на КликниЈади.

Во вашиот профил на вебстраницата, во делот со ваши нарачки покрај секоја нарачка се наоѓа копче 'Плати онлине' преку кое може да извршите online плаќање.За онлине плаќање КликниЈади наплаќа мала провизија од 10 денари.

Имате прашање? Побарајте не на 078 478 014

Ви Благодариме на разбирањето,
Тимот на КликниЈади
Затвори
Затвори
Затвори